Новини

7 кращих фонокоректорів 2020 -2021.

7 кращих фонокоректорів 2020 -2021.

Pro-Ject PHONO BOX S2 Ціна – 200 usd

Відмінний базовий варіант для побудови вінілової системи - апарат гарантує злиту і натуральну подачу. Працювати Pro-Ject PHONO BOX S2 може як з головками ММ типу, так і з МС, нова версія апарату (з літерою S2 в назві) хизується радикально поліпшеної схемотехнікою і дуже якісним корпусом. Співвідношення «сигнал / шум» досягає 85 дБ; з опцій варто відзначити фільтр SubSonic.

Cambridge Alva Duo Ціна – 377 usd

Cambridge зі своїм Alva Duo явно почала атракціон небаченої щедрості - цей ММ / МС фонокоректор може на рівних конкурувати з куди більш дорогими пристроями і пропонує живий і дуже динамічний характер саунду. Ідеальне екранування, поверхневий монтаж, SubSonic фільтр, вбудований регулятор балансу каналів і підсилювач для навушників. Співвідношення «сигнал / шум» у моделі досягає 90 дБ.

Lehmann Audio Black Cube Ціна – 770 usd

Перша версія Lehmann Audio Black Cube з'явилася на ринку на початку 2000-років - і тут же увійшла в усі хіт-паради Фонокоректори. Сьогоднішній оновлений Lehmann Audio Black Cube цілком відповідає реаліям часу, пропонуючи прекрасне поділ звукових образів, голографічну сцену і фактурний бас. Схемотехніка шикарна - поліпропіленові конденсатори MKP, операційні підсилювачі Burr Brown OPA 134, метало плівкові резистори.

Chord Electronics Huei Ціна – 1575 usd

Зізнатися, слухаючи Chord Electronics Huei, ми три рази перевірили цінник пристрою - але все виявилося вірно. Що ж, технології зробили крок далеко вперед - раніше за подібний звук з вас би попросили, як мінімум, п'ять тисяч доларів. Chord Electronics Huei забезпечує той самий «Брілліанс", так гаряче улюблений аудіофілами, грає ніжно, проникливо - і тут же може перетворитися в сталевий кулак. АЧХ від 12 до 25 000 Гц, вихідний опір 520 Ом, робота з ММ / МС-головками, чудовий дизайн - справжнє диво.

Luxman EQ-500 Ціна – 7100 usd

Західні ревьюери називають ламповий фонокоректор Luxman EQ-500 «чашею Граля» - і вони абсолютно праві. Об'єднуючи лампову схемотехнику (ECC83, ECC82 і випрямляч EZ81; співвідношення «сигнал / шум» - 76 дБ) і трансформаторний МС-каскад, цей фонокоректор забезпечує настільки красивий і вишуканий звук, що не закохатися в нього просто неможливо. Ідеальна передача авторських емоцій, розкриття суті музики, розчинене вікно - і це все про Luxman EQ-500.

Van Den Hul The GRAIL Ціна – 11600 usd

Фонокоректор від майстра головок звукознімачів і розробника кабелів вийшов феноменальним. Ця масивна (важить апарат майже 20 кг) модель використовує оригінальну конструкцію - еквалізація працює з котушками, в фільтрах не використовуються конденсатори; друкована плата виконана зі спеціального композиту, а її доріжки прокладені золотом. Van Den Hul The GRAIL забезпечує автоматичну адаптацію сигналу для МС-головок і гарантує найвищу придушення шумів. За швидкістю і прозорості моделі мало рівних.

CH Precision P1 Ціна – 37800 usd

Один з кращих Фонокоректорів, коли-небудь створених. Апарат, якимось дивом, поєднує в собі переваги лампового і транзисторного звукового почерку, чару своєї просторової подачею і приголомшуючи кількістю деталей. Схемотехніка - повноцінне подвійне моно; дискретні підсилювачі класу А, вибір оптимального навантаження картриджа за допомогою автоматизованого аналізу відгуку частотного спектра (від 100 кОм до 20 Ом), спотворення менше, ніж 0,01%, співвідношення «сигнал / шум» в 130 дБ - вища ліга перед