Новини

Pro-Ject анонсує 5 нових аналогових продуктів

Phono Box S2 Ultra - це абсолютно новий у "мінимальному корпусі" фонопідсилювач (без операційних підсилювачів) за  349 доларів США, який оснащений полістирольними конденсаторами аудіофільного класу, nf точним розділеним еквалайзером RIAA", шістьма регульованими рівнями посилення (від 40 дБ до 63 дБ), 10/100 / Резистивне навантаження / 1к та 47кОм та ємнісне навантаження 100 / 220pF та дозвуковий фільтр -18 дБ при 20 Гц, Спроектований у металевому корпусі, що зменшує можливі перешкоди.
Phono Box Ultra з обмеженим тиражем та вартістю в ($ 399) святкує 500 000-й Phono Box від Pro-Ject, який поставлявся на початку 2018 року з компонентами, схожими на S2, відмінність у корпусі який  покритий міддю для чудового екранування.
Дві щіточки для знімання пилу з платівки  - це вишукані версії пристроїв, знайомих старшим аудіофілам, які очищають пил під час відтворення запису. "Sweep It E" з ціною  (99 доларів США) має алюмінієвий кронштейн довжиною 226 мм (доступний у чорному або срібному кольорі), та  м'яку щітку, яка відстежує запис і очищає її. Вбудований тримач забезпечує зручне розташування, коли щітка не використовується

"Sweep It S2" за (129 доларів США) оснащений запатентованою неодимовою системою магнітної стабілізації, регулюється по висоті та дозволяє уникнути "скейтингу", загального для більшості грампластинок. Параметри  та вага однакові з версією E. Регулювання висоти дозволяє горизонтально вирівняти пристрій, щоб забезпечити правильну силу відстеження приблизно 6 г.

лінк