AUDIOPHILE

Ремонт та профілактика Technics SL 1210-1200

Розглянемо основні ремонтно профілактичні дії які допоможуть вашому Technics повернутись в максимально заводський стан.
Діагностика елементної бази дозволяє нам зрозуміти наявність системних помилок які впливають на роботу програвача. Найчастіші проблеми пов'язані зі швидкістю обертання які потребують заміни коштовних компонентів.

Заміна елементів плати живлення або заміна трансформатора. Найчастіша проблема викликана некоректним підключенням програвача до мережі 220. Існують версії програвачів цієї серії для мережі 110 та 220 вольт.
Заміна масла штока валу двигуна. Ця профілактична процедура потрібна для того щоб отримати максимально рівномірні оберти опорного диску. Іноді потрібна і вальцівка втулки штока двигуна.

Чистка ( реставрація) резистора Pitch. Програвачі вінілу серії Technics SL 1210 які використовуються як робочий інструмент для DJ потребують заміни та чистки резистора «пітч». Через отвір попадає пил та рідина ( найчастіше алкоголь)) ці фактори є причиною забруднення контактів які впливають на точне регулювання швидкості диска.

Роботи з тонармом один із важливих етапів ремонту та профілактики.

Смазка бази тонарма. Необхідна для можливості регулювання горизонтального положення тонарма в залежності від розмірів картриджа та Headshell.

Фіксація кріплення Headshell. Через часту зміну картриджів з'являєтеся люфт, внаслідок чого отримуємо не коректний кут попадання голки в канавку платівки.

Заміна демпферної рідини ліфта тонарма.

Заміна центрального підшипника. Часта проблема на яку варто звернути увагу. У випадках коли пошкоджений підшипник немає можливості точного налаштування тонарму

Налаштування пружини Anti-Skating

Заміна тонарма або заміна кабеля тонарма.

Заміна деталей.

Лампа підсвічування диска. Міняємо на теплий діод, він практично вічний. Заміна діодів в кнопках управління. Заміна резистора Пітч. Заміна сигнально кабеля та роз'ємів.


Також є можливість відновлення опорного диску. Чистка та полірування.

Всі ці основні роботи ми виконуємо більше 10 років.
Ціні ви зможете знайти на сторінці Сервіс