AUDIOPHILE

Функціональний та бюджетний програвач вінілу RELOOP TURN2

Багато хто задається питанням який повинен бути перший програвач вінілу. На це питання є ряд відповідей від яких залежить ціна, якість та зовнішній вигляд. З впевненістю можемо запропонувати варіант який включає в себе максимум відповідностей.

Почнемо з дизайну

Сучасний та мінімалістичний корпус, в трьох кольорових гаммах, які дозволять розмістити програвач в різних інтерʼєрних рішеннях. Перші враження, це достатньо масивний виконаний з MDF корпус програвача. Масивності конструкції додає реалізація високих, виконаних з еластичної резини ніжок стола, які до речі виконують максимальну анти резонансну дію. Поворотний опорний диск виготовлений з алюмінію вагою 500 грам. Можна зробити загальний висновок, що виробник врахував при розробці корпусу важливі параметри, які мають велике значення для макcимально точного звуковідтворення.

Двигун та привід.

Програвач вінілових дисків Reloop Turn 2 оснащений класичним ремінним приводом, що забезпечує натуральність звучання платівок. Двигун постійного струму має дві швидкості 33 та 45 та низький рівень вібрації. Зручний перемикач швидкостей, який розташований на шасі програвача дозволить швидко змінювати платівки з різними варіантами запису.

Тонарм

Одним із важливих вузлів програвача є тонарм, від його якості та параметрів залежить 70% звуковідтворення. Тонарм у Reloop Turn 2 прямого типу, така геометрія забезпечує більш сприятливі динамічні якості. Можливість змінного headshell (тримача голки) дозволить вам зручно змінювати голки, та швидко порівнювати характер звучання в залежності від музичного стилю. Підшипниковий вузол реалізований на трьох підшипниках який досить легко балансується без відчуття люфту. Antiskating - пружинного типу зі шкалою, просто налаштовується відносно притискної сили. Програвач укомплектований базовим картриджем ММ типу Reloop OM Black. При прослуховуванні платівок різних жанрів, картридж у зв'язці з тонармом показав збалансоване чисте звучання.
Головною перевагою цього програвача є те, що виробник вказав технічні показники тонарму які для програвачів початкового рівня не завжди доступні. За допомогою показників ефективної довжини тонарму, маси тонарму, кута коррекції та виноса голки, можливий upgrade програвача за рахунок підбору нової голки, та її подальшого точного налаштування
Майбутній Upgrade
Можливий за рахунок заміни комплектної картриджа на картридж більш високго рівня. Це дасть суттєвий приріст у звучанні. Зміна комплектного кабеля на кабель більш високого класу.

Плюси
Ціна – 8568 гривен; Станом на липень 2021
Зручний управління запуском та перемиканням швидкостей;
Простий у базовому налаштуванні згідно інструкції.

Мінуси
Відсутня автоматика

Висновки
Програвач легкий у налаштуванні, якість елементів на високому рівні дійсно чудовий вибір для початку а можливо і на завжди.
Reloop Turn 2 підкупає своєю ціновою пропозицією та максимальним функціоналом. І що цікаво, функціональність перевищує запропоновану ціну. Будемо вважати що це маркетинговий хід від виробника.Повні характеристики на сайті виробника

автор тексту www.audiophile.com.ua