AUDIOPHILE

Програвач вінілу Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC

Pro-Ject
P1007
22984,00
грн.
Особливості
Тип приводу: ремінний
Автоматика: ні
Вбудований фонокорректор: ні
Вбудований модуль Bluetooth: ні
Вбудований АЦП: ні
Картридж: ММ Ortofon 2M Red

Характеристики
Програвач вінілових дисків Pro-Ject Debut Carbon SB DC Esprit є подальшим розвитком знаменитої моделі Debut. Тонарм 8,6 дюймів з ефективною масою 6 грамів та довжиною 218,5мм виконаний з вуглеволокна,. Крім того, в Pro-Ject Debut Carbon SB DC Esprit використовується опорний диск збільшеного діаметру і ваги, що позитивно позначилося на плавності обертання диска і зниженні загального рівня вібрацій. Основою диск виконаний з акрилу, і встановлений на субдіск, який з'єднаний з допомогою еластичного пассіка з двигуном змінного струму, механічно розв'язаного від шасі за допомогою прокладок з сорботана. Двигун підключений до генератора, який в свою чергу, працює від джерела постійної напруги - подібне рішення дозволило зробити швидкість обертання більш стабільною.

Програвач забезпечує три швидкості диска, при цьому перемикання між 33 і 45 оборотів в хвилину електронне, а для переходу на 78 обертів потрібно вручну перевести приводний ремінь на інший ролик на шківі двигуна. Три швидкості обертання диска з електронним перемиканням 33/45

Опорний диск акриловий, діаметр 300 мм. Опорний підшипник сталевий. Детонації і нестабільність швидкості менш +/- 0,10%. Співвідношення сигнал / шум -68 дБ. Overhang18,5 мм.
Необхідні аксесуари для догляду
Click to order
Total: