AUDIOPHILE

Програвач вінілу Pro-Ject Jukebox S2 Pick-IT 25A Walnut

Pro-Ject
P1007
25501,00
грн.
Особливості
Тип приводу: ремінний
Автоматика: ні
Вбудований фонокорректор: ні
Вбудований модуль Bluetooth: ні
Вбудований АЦП: ні
Картридж: ММ Ortofon Om5E

Характеристики
Програвач вінілу Pro-Ject Jukebox S2 Pick-IT 25A Walnut
Програвач Pro-Ject Juke Box E володіє всім необхідним для того, щоб меломан зміг почати прослуховування вінілових платівок практично відразу після його розпакування. Апарат, виконаний в класичному дизайні, оснащений вбудованими Фонокоректори, двоканальним підсилювачем потужності, модулем Bluetooth і навіть має три лінійних входу для зовнішніх джерел сигналу. Для зручності користування дана модель комплектується дистанційним управлінням. На сьогодні за ступенем універсальності Pro-Ject Juke Box E практично не має аналогів на ринку і це з урахуванням того, що його конструкція оптимізована для відтворення вінілу.

Програвач Pro-Ject Juke Box E поставляється вже укомплектованим налаштованим тонармом довжиною 8,6 дюйма, трубка якого виконана з алюмінію, а підшипник - з сапфіра. На тонарма встановлений якісний звукознімач початкового рівня Ortofon OM5e, який при бажанні можна замінити на інший звукознімач.

Опорний диск в Pro-Ject Juke Box E виконаний з ДВП, має діаметр 300 мм і оснащений фетровим матом. Диск спирається на сталевий підшипник, і приводиться в рух за допомогою силіконового пассіка. Перемикання швидкостей 33/45 оборотів виробляється вручну. Вбудовані фонокоректор, підсилювач потужністю 2 х 50 Вт (4 Ом). Лінійний вхід плюс Bluetooth. Швидкості обертання диска 33 1/3, 45 оборотів / хвилина, ручне перемикання. Виходи лінійний, 2 пари гвинтових клем для підключення колонок. Опорний підшипник сталевий. Відхилення швидкості +/- 0,8% (33 1/3 обертів на хвилину), +/- 0,7% (45 оборотів в хвилину). Коефіцієнт детонації 0,29% (33 1/3 обертів на хвилину), 0,27% (45 оборотів в хвилину).
Необхідні аксесуари для догляду
Click to order
Total: