AUDIOPHILE

Програвач вінілу Teac TN-4D з фонокорректором Direct Drive

Teac
T1007
21749,00
грн.
Особливості
Тип приводу: Direct Drive
Автоматика: ні
Вбудований фонокорректор: так
Вбудований модуль Bluetooth: ні
Вбудований АЦП: так
Картридж: ММ Sumiko Oyster

Характеристики
Програвач вінілу Teac TN-4D з фонокорректором та приводом Direct Drive
TEAC TN-4D виконаний в елегантному глянцево-чорному корпусі. А завдяки новітньому низькопрофільному безщіткового електродвигуна постійного струму TN-4D не тільки виглядає стильно і привабливо, але і став набагато тонше і витонченіше, ніж більшість моделей з Direct drive. Крім того, привід у TN-4D також має спеціальну кварцову стабілізовану схему управління, яка забезпечує високу стабільність швидкості обертання диска і гранично знижує пульсації.

TEAC TN-4D комплектується високоякісним тонармом японської фірми SAEC, широко відомої в світі аудіорешенія преміум-класу. Традиційна для всіх SAEC "ножова" опора (підшипник) оптимізує руху тонарма у вертикальній площині, забезпечуючи тим самим високу деталізацію звучання.

Плюс до цього, у TN-4D передбачений також власний вбудований фонокоректор MM, який спеціально розроблений для цієї моделі інженерами Також варто додати, що з підсилювачем TEAC TN-4D з'єднується через пару небалансних роз'ємів RCA в двох перемикаються варіантах: лінійного виходу з Фонокоректори або виходу безпосередньо з картриджа, тобто, передбачена робота програвача як із застосуванням зовнішнього підсилювача-Фонокоректори, так і без нього. А порт USB на задній панелі програвача дозволяє зберігати записи з вінілових носіїв в цифровому вигляді на Windows-ПК або на Mac (оцифровка може здійснюватися з параметрами до 16 біт / 48 кГц). TEAC TN-4D також комплектується HiEnd-звукоснимателем Oyster від SUMIKO.
Необхідні аксесуари для догляду
Click to order
Total: