AUDIOPHILE

Програвачі вінілу

В магазині Audiophile представлені програвачі вінілу початкового, середнього, високого рівня та програвачі для діджеінгу

Які бувають програвачі вінілу

В магазині Audiophile представлені програвачі вінілу початкового, середнього, високого рівня та програвачі для діджеінгу.

Програвачі вінілу початковго рівня — це програвачі які зачасту мають автоматичне керування та вбудований фонокорректор але е варіанти і без цих функцій. Вони здатні задовольнити потреби меломанів не інвестуючи в коштовні Hi Fi системи. Достатьно підключити програвач до активної акустичної системи або до акустики з вбудованим блутусом.

Програвачі вінілу середньго рівня — це програвачі які не мають автоматичного керування а вбудований фонокоректор е опціональним. Цей тип програвачів самий популярним серед меломанів, тому що завдяки зміні картриджа та використання окремого фонокоректора іх можливо апгрейдити до типу програвачів вінілу високго рівня.

Програвачі вінілу високого рівня — це програвачі які відовідають за статус меломана. Ці програвачі не мають ні вбудованого фонокоректора ні автоматичного керування. Ці програвачі потребують максимально точного налаштування. Компоненти програвачів зачасту мають лімітований випуск та спеціально розроблемній дизайн.