AUDIOPHILE

Фонокорректори

Фонокорретор це підсилювач дуже низького сигналу акий генерує картридж програвача.
ММ фонокорретори використовують для голок ММ типу (з рухливим магнітом) . МС фонокорректори використовують для для голок МС типу ( з рухливими катушками). Відмінності між коректорами ММ та МС у вхідному сиглані який надходить з голки звукоснімача, у ММ це мілівольти у МС микровольти.

Які бувають фонокоректори

Фонокоретор це підсилювач дуже низького сигнлау акий генерує картридж програвача. Фонокорректори існують різних типів ММ та МС.

ММ фонокретори використовують для голок ММ типу (з рухливим магнітом). МС фонокорректори використовують для для голок МС типу ( з рухливими катушками). Відмінності між коректорами ММ та МС у вхідному сиглані який надходить з голки звукоснімача, у ММ це мілівольти у МС микровольти.

Фонокорректори також поділяются на два типи схематичного виконання ламплві та транзисторні. У процесі колекціонування та пошуку свого звучання вбагато меломанів мають досвід викоритсання як мінімум 3 фонокоректорів. Існує така думка, що головним в тракті являеться фонокорректор та голка, іми згодні з цим. Для кращого апгрейду звучання вашої системи треба підійти зважено для вибора вашого фонокоректора.